2008. december 11., csütörtök

szégyen...

leszerepeltünk, hála isten, hogy csak ennyi volt... sajnos egy momentumunk sem volt a női kézilabda EBn. tudomásul kell venni, hogy átlövő nélkül semmire sem lehet menni. pedig igazi átlövőnk nem volt. tomorit még jóindulattal sem annak nevezni... meggyőződésem, hogy iylen ronda játékosunk farkas ági óta nem volt... tomori a női kézicsapat thorghelle sanyija... olyan ez mint amikor elmegyek a többiekkel focizni. egyáltalán nem vagyok egy képzett játékos, de így is néha rugok 1-2 gólt /tényleg csak 1-2t :D / ő is ilyen. kiviszik lő pár gólt, hazajön, áhh basszus nem ment a csapatnak... egyáltalán semmi esély sincs arra, hogy a vállán vinné a válogatottat akár egy percig is... egy görbiczel nem lehet EBt nyerni. most kiderült, hogy nem csak EB nem lehet nyerni, de még az elejétől is igen messze vagyunk /azért anita drágán sem látszott, hogy megszakította volna magát/. teljesítményt igazán kiemelni nem lehet, annyit el lehet mondani, hogy nem a kapusokon múlott. ha 15 percen keresztül képtelenek vagyunk gólt dobni, akkor csak az segíteni ha bedeszkáznánk a kaput...
szóval jobb is, hogy a spanyoloktól is zacsek volt ma, így nem szenvedhetünk tovább az EBn. lehet keresni a felelősöket, meg lehet magyarázni mindent. motiváció nélkül semmi esély semmire. ilyenkor csak azt sajnálom, hogy nincs olyan mint a győzelemnél a prémium. a vereségnél meg nekik kellene valami kompenzációt tenni, főleg az ilyen leszereplésnél...